Źivot je nevypočitatelný

Život nám do cesty staví mnohá překvapení a ne vždy se bohužel jedná o radostné události. V mnohých situacích jde o těžká rozhodnutí, o nepřekonatelné překážky a o neradostné chvilky, ketré nám znepříjemňují naše životy. S vyrovnáním se těchto situací nám většinou pomáhá naše rodina a naši nejbližší. Ne vždy to ale stačí a někteří musí využít nabízené ruky prostřednictvím odborníka zabývající se touto tématikou. EMDR je metodou, která vám pomůže zbavit se vašich psychických potíží jednou pro vždy.

 

Má jméno EMDR

Jedná se o poměrně novou www.emdr-terapie.cz/ metodu,která si ovšem u vás získala určité místo. Získala si vaši důvěru a lidé ji velmi často využívají. V mnoha zemích si získala obrovské místo a stala se volbou číslo jedna při řešení různých traumatických situací. EMDR sezení většinou trvá až devadesát minut, během kterých u vás terapeut provádí bilaterální stimulaci. Vy o tom nemusíte mít ani ponětí, neboť vy se zrovna soustředíte na vaše traumatické události, které vás dovedly až sem. Většinou se jedná o velmi efektivní metodu, která netrvá déle než několik týdnů či měsíců.

 

Má skvělé výsledky

Jedná se o psychoterapeutický přístup, který se zabývá střídáním se pravé a levé hemisféry nejčastěji za pomoci pohybu očí. EMDR je velmi často využívanou terapií a sklízí velké úspěchy. Psycholog Praha efektivně odstraňuje vše špatné, co vás nějakým způsobem zasáhlo a vy se toho nemůžete zbavit. Nestyďte se obrátit na odborníky, kteří vám rádi pomohou. Kontaktujte nás a máte po problémech. Budete se moct opět vrátit do každodenního života, aniž by vás něco tížilo a něčím jste se trápili. Budete moct znovu bezstarostně žít.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.