Léto u moře ve Španělsku

Evropský kontinent nabízí nespočet rozmanitých zemí, unikátních kultur a přírodních krás, které rozhodně stojí za poznávání. Máte- li rádi slunce, moře a temperament, pak byste měli navštívit Španělsko, perlu Pyrenejského poloostrova, která nabízí dlouhé písečné pláže, velkolepá města i řadu přírodních zajímavostí. Dovolená ve Španělsku láká stále více turistů z Česka, ale i z dalších zemí světa, díky svým moderním letoviskům, čistému moři a ideálním podmínkám pro výlety a vodní sporty, které z něj činí ideální místo pro rodiny s dětmi i mladé turisty hledající dobrodružství a zábavu.

Costa Brava

Costa Brava, jeden z nejoblíbenějších turistických resortů celého Španělska, se nachází na pobřeží Katalánska a je nejvýše položeným španělským letoviskem při pobřeží Středozemního moře. Celé pobřeží se táhne v délce přibližně 200 km a nabízí celou řadu letovisek, jako je například Calella, Malgrat de Mar, Tossa de Mar, Girona a mnoho dalších, v nichž vás čekají rozsáhlé písečné pláže, luxusní hotely a ideální podmínky pro vaši spokojenou dovolenou ve Španělsku.

Pobřežní resort Costa Brava je známý především svým nočním životem. Naleznete zde řadu vyhlášených hudebních klubů, plážové párty i výborné restaurace, v nichž můžete ochutnat celou řadu španělských i zahraničních kulinářských specialit.

Costa del Azahar

Costa del Azahar leží nedaleko Barcelony a je pozvolným pokračováním Costa Brava, od nějž se liší klidnější atmosférou. Avšak i přesto zde naleznete zábavní podniky, aquaparky, které jsou ideálním místem pro výlety s vašimi dětmi, krásné pláže i velmi čisté moře s výbornými podmínkami pro vodní sporty, jako je potápění, šnorchlování či plavání. Rezervujte si své zájezdy do Costa del Azahar právě teď a poznejte krásy španělského pobřeží.

Costa del Maresme

Dalším krásným místem nacházejícím se na severním pobřeží Španělska je Costa del Maresme, neboli mořské pobřeží. Máte- li rádi klidný odpočinek na slunných plážích a bohatý kulturní život, pak je pro vás jako stvořená dovolená na tomto 60 kilometrů dlouhém pobřeží. Centrem tohoto pobřežního resortu je město Calella. Naleznete zde také celou řadu dalších krásných přímořských měst, jako je Malgrat de Mar, Canet de Mar či Santa Susanna.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.