10 malých černoušků vyráží do Beskyd

Jsme hodně společensky založená rodina. Máme kolem sebe spoustu přátel a hojně rozvětvené příbuzenstvo, které, ostatně jako každé jiné, se k nám vždy rádo pozve na návštěvu a vesele pořádají nájezdy na naši ledničku. Nám to ale vůbec nevadí. Jsme rádi obklopení lidmi, kteří jsou nám blízcí a je nám příjemné slyšet bzukot jejich hlasů. Tak, jako rádi trávíme čas s rodinou, jezdíme každý rok s přáteli na společnou dovolenou.

Někdy je to letní pobyt u vody, jindy zase zimní pobyt na horách. Vždy využíváme slevových portálů a také letos jsme zakoupili výhodnou slevu na dovolenou v Beskydech v pěti hvězdičkovém hotelu s wellness, celodenním vstupem zdarma do bazénu a polopenzí. Jelo nás deset, a když jsme propočítali konečné náklady, vyšla nás cena o víc jak polovinu levněji než by nás dovolená stála bez slevy, což je opravdu skvělé.

Víno, ženy a zpěv

Na dovolené s přáteli vyhledáváme především činnosti, které nás budou bavit všechny, dobře si popovídáme, zazpíváme a hezky strávíme společný čas. Jasnou volbou tedy byly vinárny a vinné sklípky. V Beskydech je jich hned několik vyhlášených. My jsme navštívili tři, a když jsme chtěli zhodnotit, který byl nejlepší, nemohli jsme se domluvit. Na každém se nám líbilo něco jiného, vína však byla ve všech naprosto báječná, stejně tak prostředí samotné. Takže můžeme doporučit, pokud máte rádi vína, navštívit jich také hned několik a sami nejlépe vyzkoušíte, který padne do noty zrovna vám.

O krásné horské přírodě si myslím, že není ani třeba se zmiňovat. Do sytosti jsme si jí užili při společných výletech a jako správní návštěvníci Beskyd jsme si nenechali ujít výlet na Pustevny a do Valašského muzea v Rožnově pod Radhoštěm. A v neposlední řadě, kromě příjemného posezení s přáteli u vína a turistiky, jsme si rádi odpočali o samotě, proto každý minimálně jednou za pobyt vyhledal klid a relaxaci hotelového wellness, na který jsme koneckonců měli slevu, tak proč si nedopřát.

Vždy se z podobných dovolených vracíme odpočatí a nabytí novými silami. A o to víc se těšíme na další společné chvíle.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.